Whatsapp Oto ile WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme

Whatsapp Oto ile WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme

Whatsapp Oto ile WhatsApp Toplu Mesaj Göndermenin önemi her geçen gün artıyor. Ekonominin gidişatı sebebiyle bir çok kişi iş yerlerini kapatıp artık işini evden devam ettirmeye çalışıyor. Bu durumda da hem eski müşterileri ile iletişim kurmak hem de yeni müşteri bulmak sorun olmaya başlıyor.

Ürünlerinizi yada hizmetinizi kişilere yeteri kadar tanıtabilirseniz kişiler bu ürünü yada hizmeti almaya ihtiyaç duyar ve müşteriniz olurlar. Peki üretici yada hizmet sunucu olarak kişilere ulaşmak için hangi iletişim araçlarını kullanacaksınız ?

İşte burada imdadınıza whatsapp oto Whatsapp Toplu mesaj gönderme programı yetişiyor. Nasıl mı?

WhatsApp Kısıtlamalarından Kurutuluyorsunuz 

Bildiğiniz üzere WhatsApp üzerinden sadece 5’er li şekilde mesaj gönderebiliyorsunuz. Her seferinde aynı işlemi yapmak zaman kaybına ve bir süre sonra bıkkınlığa yol açıyor. Aynı zamanda gönderdiğiniz mesaj 20 kişiden sonra çok defa gönderilmiş olduğu için artık tek tek gönderebiliyorsunuz.

İşte WhatsApp Oto burada kurtarıcınız oluyor. WhatsApp Oto ile bu engele takılmadan WhatsApp üzerinden sınırsız mesaj göndermenizi sağlıyor.

Whatsapp Oto ile WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme

Numaralarınızı ister Excel’den kolayca aktarın isterseniz kopyala yapıştır ile ekleyin. İsterseniz de program üzerinden WhatsApp dan daha önce iletişime geçtiğiniz kişileri kolayca alın yada, önceden katılmış olduğunuz gruplardan telefon numaralarını kolayca çıkarın ve sisteme aktarın. İşte bu kadar kolay.

Sonra hazırladığınız mesajı ekleyin, yine isterseniz mesajlarınıza emoji, resim, video ekleyerek tüm kişilerinize gönderin. Sınırlara kısıtlamalara takılmadan yüzlerce hatta binlerce kişiye tanıtımızı yapın. Aşağıdaki Linkten WhatsApp Oto WhatsApp Toplu Mesaj Gönderme Programını

WhatsApp Oto Programı İndir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir